14 czerwca 2024

Poradnik Ortopedyczny

Twoja codzienna porcja wiedzy…

Kończyna dolna. Kończyna górna
2 listopada 2019

Konferencja Kończyna Dolna, Kończyna Górna
Co nas może zaskoczyć?

Serdecznie Państwa zapraszamy na kolejną, już trzecią, odsłonę konferencji ortopedycznej organizowanej przez Lubuskie Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza, która odbędzie się na zamku Szpitalników św. Jana w Łagowie Lubuskim w listopadzie 2020.

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

w listopadzie tego roku wspólnymi siłami Kliniki Ortopedii Ogólnej, Onkologicznej i Traumatologii UM w Poznaniu oraz Lubuskiego Centrum Ortopedii w Świebodzinie zorganizowaliśmy drugie spotkanie ortopedów na Zamku Szpitalników św. Jana w Łagowie. Tym samym powróciliśmy do tradycji cyklicznych, naukowych konferencji ortopedycznych zainicjowanej przez LORO w roku 2006. A ponieważ tradycja zobowiązuje, więc kolejne sympozjum planujemy na rok 2020.
Spotkamy się 6-7 listopada, aby razem z zaproszonymi wykładowcami porozmawiać o trudnych sytuacjach diagnostycznych i klinicznych w schorzeniach kończyny dolnej i górnej. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane m.in. sesje Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki, Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia czy Ogólnopolskiego Studenckiego Towarzystwa Ortopedycznego.

Jako organizatorzy zapewniamy, że poza sporą dawką wykładów i dyskusji nie zabraknie zajęć praktycznych, w formie warsztatów, które przez lata były szczególnym wyróżnikiem spotkań łagowskich.

Zapraszamy do pełnego tajemnic zamku w Łagowie, do jednej z najciekawszych sal konferencyjnych w naszym kraju, na spotkanie w gronie najwybitniejszych specjalistów w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń kończyny dolnej… i tu mamy na myśli, oczywiście, naszych wykładowców oraz Państwa – naszych miłych Gości.

Z wyrazami szacunku
prof. dr hab. n. med. Jacek Kruczyński
dr med. Marcin Sergiew

Kończyna dolna. Kończyna górna